Logo Lioton

Vénái érdekében

Legfontosabb tények a Liotonról

Érezze az azonnali hűsítést!

 

„Egész nap rengeteg a tennivalóm, és nagyon kevés időm jut a pihenésre. Mindennek persze a lábam fizeti meg az árát. Megdagad, elnehezül, és fájni kezd. Olyan megoldásra van szükségem, amely segít, hogy újra azt tegyem, amit szeretnék, hiszen visszanyertem lábam könnyedségét.”

 
 

A gél egyedi összetétele segít Önnek abban, hogy aktív maradjon

A Lioton magas heparin koncentrációja és gél vivőanyaga lehetővé teszi, hogy a bőrön keresztül felszívódva kifejtse jótékony hatását. Ezen felül a Lioton alkalmazása során nagyon csekély a mellékhatások kialakulásának kockázata. A Lioton gél kozmetikai tulajdonságai is előnyösek.

 

A heparin hatóanyagú Lioton gél hatékonyan csökkenti a lábduzzadást és a visszeres fájdalmat. A heparin, a Lioton gél fő összetevője - alvadásgátló és gyulladáscsökkentő hatású hatóanyag, segít javítani a mikrokeringést, továbbá csökkenti az ödémát.

 

A Lioton gél könnyen felszívódik, a tünetek gyorsan enyhülnek és kellemes hűsítő hatása azonnal jelentkezik.

 

Mivel helyileg kell alkalmazni a problémás területen, így alacsony a mellékhatások kialakulásának kockázata (vagyis jól tolerálható).

 

Vény nélkül kapható, heparin hatóanyagú gyógyszer

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

 
Hungária Krt. 30/A, H-1087 Budapest
Tel: +36-1-799-7320
>Cookie Settings

Főoldal / Kapcsolatfelvétel / Adatvédelmi szabályzat / Betegtájékoztató

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Feb 28 2024 16:37:25
Script start
Timing: Feb 28 2024 16:37:25
Module start 'content'
Warning: Feb 28 2024 16:37:25
Path 'extension/lioton/autoloads/' does not have the file 'eztemplateautoload.php' allthough it reported it had one.
Looked for file 'extension/lioton/autoloads/eztemplateautoload.php'
Check the setting [TemplateSettings]/ExtensionAutoloadPath or AutoloadPathList in your site.ini settings.
Timing: Feb 28 2024 16:37:25
Module end 'content'
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 28 2024 16:37:25
Image 'logo_lioton_print_hun-HU.gif' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 28 2024 16:37:25
Tried files: extension/lioton/design/lioton_hu/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, design/base/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/lioton/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezjscore/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/doc_check/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezoe/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezflow/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif
Timing: Feb 28 2024 16:37:25
Script end

Main resources:

Total runtime0.0915 sec
Peak memory usage2,048.0000 KB
Database Queries48

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0085 3,250.75781,307.9766
Module start 'content' 0.00850.0163 4,558.73442,428.7031
Module end 'content' 0.02480.0667 6,987.43754,918.7109
Script end 0.0915  11,906.1484 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00505.4385440.0001
Check MTime0.00080.8272440.0000
Mysql Total
Database connection0.00030.380010.0003
Mysqli_queries0.016217.7408480.0003
Looping result0.00040.4370470.0000
TS translator
TS init0.00151.613530.0005
TS cache load0.00091.022530.0003
TS context load0.00060.697030.0002
Template Total0.070677.220.0353
Template load0.00394.303920.0020
Template processing0.066772.840520.0333
Template load and register function0.00080.878210.0008
Override
Cache load0.00131.4090190.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00192.109440.0005
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.020650.0000
General
dbfile0.00040.4589110.0000
String conversion0.00000.003410.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs