Logo Lioton
 

Elérhetőség:

Berlin-Chemie/A. Menarini Kft.
Hungária Krt. 30/A
H-1087 Budapest
Tel: +36-1-799-7320

 

E-mail: bc-hu@berlin-chemie.com

 
 

Írjon nekünk!

Kérdés esetén szívesen segítünk. Mindössze annyit kell tennie, hogy kitölti a kapcsolatfelvételi űrlapot, és mi hamarosan kapcsolatba lépünk Önnel.





















*






*Kötelező mezők

 

Vény nélkül kapható, heparin hatóanyagú gyógyszer

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

 
Hungária Krt. 30/A, H-1087 Budapest
Tel: +36-1-799-7320
>Cookie Settings

Főoldal / Kapcsolatfelvétel / Adatvédelmi szabályzat / Betegtájékoztató

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Feb 28 2024 17:52:24
Script start
Timing: Feb 28 2024 17:52:24
Module start 'content'
Warning: Feb 28 2024 17:52:24
Path 'extension/lioton/autoloads/' does not have the file 'eztemplateautoload.php' allthough it reported it had one.
Looked for file 'extension/lioton/autoloads/eztemplateautoload.php'
Check the setting [TemplateSettings]/ExtensionAutoloadPath or AutoloadPathList in your site.ini settings.
Timing: Feb 28 2024 17:52:24
Module end 'content'
Timing: Feb 28 2024 17:52:24
Script end

Main resources:

Total runtime0.0315 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries1

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0084 3,251.37501,307.9766
Module start 'content' 0.00840.0145 4,559.35162,433.1328
Module end 'content' 0.02280.0086 6,992.4844774.8516
Script end 0.0315  7,767.3359 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00288.8174230.0001
Check MTime0.00041.3639230.0000
Mysql Total
Database connection0.00030.999810.0003
Mysqli_queries0.00030.986910.0003
Looping result0.00000.031810.0000
TS translator
TS init0.00092.842020.0004
TS cache load0.00041.326020.0002
TS context load0.00020.485920.0001
Template Total0.013342.220.0067
Template load0.003711.701020.0018
Template processing0.009630.485520.0048
Override
Cache load0.00092.711120.0004
General
dbfile0.00010.355090.0000
String conversion0.00000.009110.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs