Logo Lioton
 

Elérhetőség:

Berlin-Chemie/A. Menarini Kft.
Hungária Krt. 30/A
H-1087 Budapest
Tel: +36-1-799-7320

 

E-mail: bc-hu@berlin-chemie.com

 
 

Írjon nekünk!

Kérdés esetén szívesen segítünk. Mindössze annyit kell tennie, hogy kitölti a kapcsolatfelvételi űrlapot, és mi hamarosan kapcsolatba lépünk Önnel.





















*






*Kötelező mezők

 

Vény nélkül kapható, heparin hatóanyagú gyógyszer

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

 
Hungária Krt. 30/A, H-1087 Budapest
Tel: +36-1-799-7320
>Cookie Settings

Főoldal / Kapcsolatfelvétel / Adatvédelmi szabályzat / Betegtájékoztató

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: May 27 2024 18:33:52
Script start
Timing: May 27 2024 18:33:52
Module start 'content'
Warning: May 27 2024 18:33:52
Path 'extension/lioton/autoloads/' does not have the file 'eztemplateautoload.php' allthough it reported it had one.
Looked for file 'extension/lioton/autoloads/eztemplateautoload.php'
Check the setting [TemplateSettings]/ExtensionAutoloadPath or AutoloadPathList in your site.ini settings.
Timing: May 27 2024 18:33:52
Module end 'content'
Warning: eZTemplate:ezimage May 27 2024 18:33:52
Image 'logo_lioton_print_hun-HU.gif' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage May 27 2024 18:33:52
Tried files: extension/lioton/design/lioton_hu/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, design/base/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/lioton/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezjscore/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/doc_check/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezoe/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezflow/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif
Timing: May 27 2024 18:33:52
Script end

Main resources:

Total runtime0.0933 sec
Peak memory usage8,192.0000 KB
Database Queries48

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0087 3,251.37501,307.9766
Module start 'content' 0.00870.0160 4,559.35162,433.1328
Module end 'content' 0.02470.0685 6,992.48444,944.7656
Script end 0.0932  11,937.2500 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00495.2581440.0001
Check MTime0.00070.7281440.0000
Mysql Total
Database connection0.00050.551210.0005
Mysqli_queries0.018519.8481480.0004
Looping result0.00040.4661470.0000
TS translator
TS init0.00151.561130.0005
TS cache load0.00101.049830.0003
TS context load0.00070.756030.0002
Template Total0.072477.720.0362
Template load0.00373.941920.0018
Template processing0.068773.705020.0344
Template load and register function0.00091.005810.0009
Override
Cache load0.00121.2459190.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00202.121340.0005
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.024850.0000
General
dbfile0.00040.4492110.0000
String conversion0.00000.003310.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs