Logo Lioton

Lioton® gél

Gyakorlatok a vénás keringés javítására

Ha az ember hosszabb ideig ül a munkahelyén, vagy utazás közben, gyakran megfájdul a lába.

 

Mit tehet Ön?
Az alábbiakban szereplő néhány egyszerű gyakorlat segíthet ilyenkor. Ülés közben álljon fel, sétáljon egyet, és igyon sok ásványvizet és gyümölcslevet.

 

Hosszú távon is segítsen lábain

Próbálja ki 10 gyakorlatból álló napi mozgássorunkat, hogy a lába rugalmas és edzett maradjon.

 

›› Tovább

 

1. gyakorlat

Állás közben: Talpon állásból emelje a sarkait, amilyen magasra csak tudja, és tartsa meg a pozíciót 3 másodpercig. Engedje vissza a sarkait a földre, majd sarkon támaszkodva emelje fel a lábujjait. Ismételje ezt tízszer.

2. gyakorlat

Ülő helyzetben: Lassan és egyenletesen csúsztassa előrefelé az egyik lábfejét a padlón, amilyen messze csak tudja, úgy, hogy talpának teljes felületével érinti a talajt, majd csúsztassa vissza az ülőhelyéhez, és emelje meg a sarkait. Ismételje harmincszor.

3. gyakorlat

Ülő helyzetben: kissé emelje fel a lábfejét. Mindkét lábfej belső élét emelje felfelé, majd tegye vissza a talajra. Most a lábfej külső szélét emelje felfelé és tegye vissza a talajra. Ismételje harmincszor.

4. gyakorlat

Ülő helyzetben: Nyújtsa ki a lábát előre, lábfej visszahajlik. Végezzen lábfej körzést mindkét irányba, mindkét lábbal, minimum ötször.

Vény nélkül kapható, heparin hatóanyagú gyógyszer

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

 
Hungária Krt. 30/A, H-1087 Budapest
Tel: +36-1-799-7320
>Cookie Settings

Főoldal / Kapcsolatfelvétel / Adatvédelmi szabályzat / Betegtájékoztató

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Feb 28 2024 17:10:10
Script start
Timing: Feb 28 2024 17:10:10
Module start 'content'
Warning: Feb 28 2024 17:10:10
Path 'extension/lioton/autoloads/' does not have the file 'eztemplateautoload.php' allthough it reported it had one.
Looked for file 'extension/lioton/autoloads/eztemplateautoload.php'
Check the setting [TemplateSettings]/ExtensionAutoloadPath or AutoloadPathList in your site.ini settings.
Timing: Feb 28 2024 17:10:10
Module end 'content'
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 28 2024 17:10:10
Image 'logo_lioton_print_hun-HU.gif' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 28 2024 17:10:10
Tried files: extension/lioton/design/lioton_hu/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, design/base/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/lioton/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezjscore/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/doc_check/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezoe/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, extension/ezflow/design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif, design/standard/images/logo_lioton_print_hun-HU.gif
Timing: Feb 28 2024 17:10:10
Script end

Main resources:

Total runtime0.0948 sec
Peak memory usage2,048.0000 KB
Database Queries48

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0096 3,251.66411,308.0156
Module start 'content' 0.00960.0156 4,559.67972,430.0625
Module end 'content' 0.02520.0695 6,989.74224,924.4609
Script end 0.0947  11,914.2031 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00545.6671440.0001
Check MTime0.00080.7977440.0000
Mysql Total
Database connection0.00030.298610.0003
Mysqli_queries0.022323.5503480.0005
Looping result0.00040.4435470.0000
TS translator
TS init0.00161.735830.0005
TS cache load0.00101.043530.0003
TS context load0.00060.648030.0002
Template Total0.074078.120.0370
Template load0.00383.974620.0019
Template processing0.070274.065220.0351
Template load and register function0.00090.911710.0009
Override
Cache load0.00121.2477190.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00212.168240.0005
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.021150.0000
General
dbfile0.00040.4538110.0000
String conversion0.00000.003310.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs